UKRAÏNER – ЦЕ ПРОЕКТ, ЗАВДЯКИ ЯКИОМУ МИ ХОЧЕМО ПОКАЗАТИ ВАМ СПРАВЖНЮ УКРАЇНУ
Ukraїner – це проект, за допомогою якого ми хочемо показати Вам справжню Україну.🇺🇦
Спеціально для Вас, всі наші матеріали і відео доступні польскою мовою.🇵🇱 читати далі
Turniej "Puchar Niepodległości 2017" w Warszawie
26 sierpnia o godzinie 14.00, z okazji obchodów Dnia Niepodległości Ukrainy w Warszawie, Fundacja Euromaidan-Warszawa tradycyjnie przeprowadziła Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Puchar Niepodległości – 2017!″ читати далі
РОЗ’ЯСНЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ, ЩОДО ПЕРЕБУВАННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ ЗА БЕЗВІЗОВИМ РЕЖИМОМ.
Останнім часом до нас зверталось багато осіб із запитанням про те, чи можуть вони після закінчення 90-дневного строку перебування на основі безвізового режиму (за умови, що подали документи на карту тимчасового перебування) залишитись у Польщі й не виїжджати до моменту отримання карти. Ми вирішили звернутись з цим запитанням до прикордонної служби Польщі (Straż Graniczna) та попросити про офіційне роз’яснення з цього приводу. читати далі

Про нас

Коли у листопаді 2013 року  українці вийшли протестувати на Київському Майдані, ми у Варшаві зустрілися під посольством України, щоб підтримати протести тут, де ми живемо.

Ми вийшли на вулицю 24 листопада 2013, і фактично саме того дня була створена організація “Євромайдан – Варшава”.

Протест за протестом, і ми залишилися єдиним іноземним Євромайданом у світі, який з листопада по грудень тривав без перерв. Ми виходили щодня.

Ситуація змінювалася дуже динамічно, й наша діяльність – також: допомога протестувальникам у Києві, лікування поранених з Майдану в Польщі, протести біля Посольства України і Посольств інших країн, маніфестації, вуличні акції, парад солідарності з Україною, листи політикам, організація збору гуманітарної допомоги на потреби добровольчих батальйонів і української армії, лікування поранених у польських лікарнях – це тільки деякі з наших дій на допомогу Україні.

Кожна людина в нашій команді – це волонтер. Нас всіх об’єднала любов до України та бажання їй допомогти.

24 серпня 2015 року, в День Незалежності України, ми офіційно зареєструвалися як Фундація “Євромайдан-Варшава”.

Тут ви можете ознайомитися з нашим статутом

KRS Фундації “Євромайдан-Варшава”

Якщо для Вас важливий польсько-український діалог, якщо Ви бажаєте брати активну участь у розвитку співпраці між нашими державами, прагнете знайти спільну мову між нашими народами, щиро запрошуємо!

Якщо Вам подобається те, що ми робимо, можете підтримати нашу діяльність, передавши кошти через систему PayPal або – на наш банківський рахунок: 59 1090 1030 0000 0001 3353 7876.

Запрошуємо до співпраці!

Fundacja “Euromaidan-Warszawa” | 2016